Nowość 2019
FADO FIT

Wraca klasyka. Do nowoczesnych drzwi, jak i retro. Klamka na rozecie okrągłej FIT IT o grubości tylko 6 mm.

Nowość 2019
CUBE FIT

Industrialny design.
Występuje również z wymiennym panelem.

Nowość 2019
DIVO Q FIT

Design i ergonomia ponad wszystko.
Klamka na rozecie kwadratowej FIT IT o grubości tylko 6 mm.

Nowość 2019
BRAVA

Jaka jest klamka każdy widzi.
Wyjątkowo śliczna.

Nowość 2019
SEI 3S

INOX Collection w nowej odsłonie.
Klamka na magnetycznej rozecie kwadratowej 3S o grubości tylko 3 mm.

W ofercie

Otwórz się na nowe doznania...

Aktualności

Warsaw home

Targi Warsaw Home

W związku z IV edycją Targów Warsaw Home odbywających się w terminie od 3 do 6 października serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.


Z jakich materiałów mogą być wykonane klamki?

Kiedy planujemy zrobić remont w naszym domu jedną z podstawowych elementów wymiany lub zakupu z całą pewnością są drzwi. Drzwi mogą być wewnętrzne oraz zewnętrzne. Jednak idealnym uzupełnieniem każdych drzwi jest klamka.

Poczuj przyjemność z otwierania...

O nas

Nasza firma dwukrotnie zmieniała formę swojej działalności. Najpierw w 2003 roku doszło do przekształcenia VDS w spółkę prawa handlowego, która przyjęła nazwę VDS Sp. z o.o. Następnie od 2011 roku nasze przedsiębiorstwo zaczęło funkcjonować także jako spółka komandytowa. Wszelkie przeprowadzone przez nas zmiany miały na celu zwiększenie konkurencyjności firmy, jej możliwości, a co za tym idzie uczynienie jej atrakcyjnym i zaufanym partnerem biznesowym zarówno dla kontrahentów, jak i klientów.

Częścią planu rozwojowego firmy oprócz przekształceń organizacyjnych, było wypracowanie odpowiednich form zarządzania, dzięki którym będzie można zapewniać obsługę zgodną z oczekiwaniami klientów. Nasze podejście wyróżniało nas na tle konkurencji. Podjęliśmy pionierskie działania na rzecz dostosowania naszej pracy do systemu zarządzania jakością PN EN ISO 9001-2009. Odnieśliśmy na tym polu spory sukces, który przełożył się na jeszcze lepsze dostosowanie usług do zróżnicowanych potrzeb klientów.

klamka na rozecie prostokątnej

Nasi partnerzy

logo logo logo logo logo logo logo logo logo